![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-2.jpg)
«Їжа життя» – це не просто проект. Активна діяльність цього фонду відома самовідданістю своїх волонтерів, навіть в найгарячіших точках нашої планети. ». Волонтери часто ризикують власним життям задля підтримки тих, кому зараз найважче.
Наприклад, сьогодні наші відчайдушні хлопці у Бобровицях Чернігівської області, практично під вибухи гармат, роздавали свіжу й теплу їжу.
Перебуваючи у таких місцях, волонтери не лише годують постраждалих, а й підтримують в них віру. Повністю зруйновані будинки, люди, що живуть у сараї, згорілі автівки… Так, випробування випало на нашу долю нелегке. Але тим цінніша перемога і важливіші звернення до Бога.
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-5-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-4.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-4-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/4-4.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/5-4-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-2-1024x768.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/7-2.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/8-2-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/9-1.jpg)
Categories:
Без категорії