Партнери

Кожна людина та компанія, що допомагають в нашій місії, безмежно цінні. Ми вдячні кожному з Вас за вклад, яким би малим чи великим він не був. І хочемо, щоб кожен відвідувач сайту знав про Ваші щедрі серця!


AOG Global


Хтось допомагає продуктами, а хтось – жертвує на них гроші. Наша вдячність благодійній службі ІТ – аутстафінгу AOG Global за такі важливі у наш час дотації.


Єлеон Україна


Food for Life Deutschland

Партнери з Німеччини. Особливо у часи війни будь-яка допомога особливо цінна. Тим більше – від однодумців.


Etelt – Food for Life Hungary

Партнери з Угорщини, що регулярно постачають до українських філій “Їжі Життя” велику кількість продуктів харчування, з яких ми готуємо смачні страви.


Rush Group Limited

Наші друзі, які жертвують овочі та фрукти для того, щоб ми могли й надалі готувати смачну та таку необхідну їжу для тих, хто її потребує.


GlobalGiving

Це некомерційна організація, яка підтримує інші некомерційні організації, зв’язуючи їх із донорами та компаніями. З 2002 року ми допомагаємо перевіреним громадським організаціям від Афганістану до Зімбабве


Благодійний фонд “Здоровий Всесвіт”

Благодійний фонд «Здоровий Всесвіт» допомагає нужденним з 2019 року. Місія фонду – це створення всіх умов для розвитку і зміцнення України, а особливо в теперішній найскладніший для нашої країни час! Одним з проектів, які потребують невідкладної реалізації, є забезпечення найбільш незахищеного населення: дітей, жінок та людей похилого віку, а також нашої армії життєво необхідними продуктами харчування, ліками та одягом.