![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/golovne-foto-300x225-1.jpg)
ІСТОРІЯ ВОЛОНТЕРА №2. Їжа життя Київ.
За професією я художниця. У моєму житті було багато цікавих подій, подорожей і занять. Моє завдання у проєкті полягає у чистці овочів для кухаря, який потім готує страви. Складнощів не
За професією я художниця. У моєму житті було багато цікавих подій, подорожей і занять. Моє завдання у проєкті полягає у чистці овочів для кухаря, який потім готує страви. Складнощів не
Настав час познайомити вас з одним із наших волонтерів. Отже, до вашої уваги рубрика «ВОЛОНТЕРСЬКА ІСТОРІЯ» та її героїня киянка Ліза. До війни я працювала кур’єром «Glovo». Багато подорожувала. В