Міжнародна благодійна місія “Їжа Життя” – це всесвітньо відомий проект по роздачі вегетаріанської їжі незахищеним верствам населення. Заснована у 1974 році ачар’єю-засновником “Міжнародного товариства Свідомості Крішни” А.Ч. Бхактіведантою Свамі Прабхупадою, місія працює більш ніж у 60 країнах світу. В Україні з 1993-го року.
Ми годуємо здоровою вегетаріанською їжею тих, хто потребує цього найбільше: людей похилого віку, осіб з інвалідністю, багатодітні сім’ї, безхатченків, а також людей, які знаходяться у скруті через епідемії, катаклізми, військові конфлікти тощо.
Наша місія існує лише завдяки безкорисній праці волонтерів та пожертвам наших спонсорів та меценатів. Щодня по всьому світу ми роздаємо більше 1 млн. порцій, а в Україні – більше 10000 порцій голодним та нужденним. Долучайтесь і ви до нашої справи, ставши волонтером або пожертвувавши будь-яку сумму на купівлю продуктів чи оплату доставки їжі до пунктів роздачі.
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/2ecbfbef-194c-4152-94ca-681475d6cfc0.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/3a0a5ed1-d31d-4d55-a223-146f97a371d7-1024x768.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/43eb7bd2-120a-48e9-b500-70282047eb50-1024x768.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/d3e9c34b-c3ef-493e-ac1a-5d770adf9050-1024x768.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/db975e54-2547-45e3-b837-92c93ea7a9f7-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/fa413b8c-713f-4ade-a12d-97e083dd19f9-1024x683.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/275373725_5062300760497694_8175718722686356889_n-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/278570132_5061876660521844_7184743881558463094_n-1024x682.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/278647594_5061876557188521_7225397796357857942_n-1024x766.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/274694614_5050250348369402_6337292796575625778_n-1024x680.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/274710551_5050226915038412_5419784276272755717_n-1024x680.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/274719389_5050226758371761_7318834833347275831_n-1024x680.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/274869223_5050249898369447_4385232485538672347_n-1024x680.jpg)
![](https://foodforlife.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/277531245_115354921109080_2054784985049900047_n-1024x768.jpg)